БО «Міжнародний благодійний фонд «Справедливість» вул. Казимира Малевича 86-Д, Офіс 3.3, м. Київ, 03680
e-mail:spravedlyvistua@gmail.com
  Новини Заходи

Заходи


20 березня 2019 року

Ми вирішили поділитись історією однієї сім‘ї, яка змушує задуматись про це поняття, та переосмислити багато речей. 

Рік тому, під час акції «Великодній кошик» ми познайомились з Оленою та її дочкою Катрусею.

Дівчинка впала в Кома 2 після страшної аварії, в яку потрапила сім’я під час подорожі на море. В наслідок зіткнення з вантажівкою , чоловік Олени загинув на місці, сама Олена і Катя отримали важкі травми, неушкодженим залишитися вдалося лише старшому сину, який вилетів у вікно автомобіля.

Цей жахливий випадок поділив життя Олени на до і після аварії.

10 років Катя знаходиться у комі в наслідок закритої черепно-мозгової травми. 10 років Мама щодня бореться за життя доньки та вірить в її одужання! 

Наші Елена Бондарчук-Ладная та Наташа Мирошниченко (Miroshnichenko Nataliia) поспілкувавшись з Оленою, надихнулися її оптимізмом та любов‘ю до життя! Це просто надзвичайна жінка, історію якої хочеться розповідати кожному перехожому. 

Олена не просила матеріальної допомоги, лише обмовилась, що ліжко, на якому лежить Катруся у жахливому стані, пружини майже впиваються в спину дитини, а старший хлопчик і зовсім спить на підлозі.... 

На фото результат нашої роботи - квартира вмебльована, діти мають ліжка, а Олена та її син дуже щасливі. В цьому, непевне, і є сенс цього свята.21 березня 2019 року
08 червня 2018 року
31 березня 2018 року