БО «Міжнародний благодійний фонд «Справедливість» вул. Казимира Малевича 86-Д, Офіс 3.3, м. Київ, 03680
e-mail:spravedlyvistua@gmail.com

Одним із головних напрямів діяльності фонду - активна та потужна підтримка дітей Воїнів АТО.

Сьогодні відбувся майстер-клас з оформлення еко сумки для діток Воїнів АТО.

None 

Сьогодні фонд "Справедливість" разом з Олександріївською Зерновою компанією стали генеральними спонсорами грандіозного шкільного конкурсу «Сузір’я» , а директор фонду Galina Kolosovaбула у складі журі.

None 

28 квітня команда «Справедливість» з роботами підопічних фонду, з майстер-класами та казковими героями взяли участь в Made in Ukraine. Відкриття сезону . 

None 

«Давайте разом допоможемо дітям дихати!», - цей заклик учні Liko-School втілили у життя в своїй благодійній виставі «Веселка Добра» на підтримку акції «Допоможи Дитині Дихати». 

 

21 квітня Опікунська Рада ІПАГ на чолі з народним депутатом Iryna Sysoenko, за сприянням благодійного фонду «Справедливість», провела генеральне прибирання скверу Інституту педіатрії, акушерства та гінекології України в місті Києві. 

 

Ми щиро дякуємо кожній школі, яка провела ярмарку в підтримку нашої акції! Завдяки Вам ми на крок ближче до купівлі апарату штучної вентиляції легень AVEA для новонароджених в ІПАГ!

 

Писанка — символ Сонця, любові, краси та добра! 

 

21 березня – Міжнародний день людини зі синдромом Дауна. Для команди «Справедливість» - день з синдромом доброти, сонячності, любові та радості!